Kui sul pole veel juhiluba või sul on õpingud pooleli mõnes autokoolis,
kui sul on läbimata lõppastme koolitus, siis see loosimine on just sulle!

2 korda aastas loosime välja reaalselt 2 täiesti tasuta koolitust:
1. mail           – ühe B-kategooria algastme koolituse väärtusega 330 eur
1. oktoobril – ühe B-kategooria lõppastme koolituse väärtusega 110 eur
Fortuunaks on juhuslik õpilane, kes külastab meid vastuvõtuajal ja loosimise päeval või vahetult enne/peale seda oleval vastuvõtupäeval ning Fortuuna nime avaldame samuti koos loosimise tulemustega.

Sinu andmed on kaitstud, me ei edasta neid kusagile!
Me ei saada sulle späm-kirju! Küll aga võime mõnikord
saata sulle
informatsiooni sooduspakkumistest ja koolitustest.

Kampaania reeglid:
Võidetud koolitusele tuleb registreeruda Mustamäe Autokoolis kolme kuu jooksul arvates võidu välja loosimisest. Võidetud koolitust ei maksta välja sularahas ning võitu ei saa edasi anda teisele isikule. Juhul, kui sa osutud B-kat algastme kursuse võitjaks ja oled jõudnud juba Mustamäe Autokooli lõpetada või oled asunud õppima Mustamäe Autokoolis enne loositulemuste väljakuulutamist, siis me anname sulle kinkekaardi, mille väärtus on 50% võidetud kursuse maksumusest ning seda saad anda edasi teisele isikule või kasutada enda täiendavaks koolitamiseks. Juhul, kui sa osutud B-kat lõppastme koolituse võitjaks ning oled selle kursuse juba jõudnud läbida enne loosimise tulemuste väljakuulutamist, siis me anname sulle samuti kinkekaardi, mille väärtus on 50% teenuse maksumusest ning selle saad edasi anda teisele isikule või kasutada enda täendavaks koolitamiseks.

Võitjad saavad teavituse emailile ja avaldatakse meie FB lehel. Koolitused toimuvad Tallinnas, Mustamäe tee 5.

Me oleme Sulle siiralt tänulikud, kui peale osalemissoovi saatmist jagad meie kodulehte (https://mustamae-autokool.ee)  ka oma näoraamatus ning uudistad autokooli FB lehte!

Nimi*

Vanus*