autokooli kinkekaart

Valmistame just Sulle sobiliku väärtusega autokooli kinkekaardi, millega saad valmistada rõõmu oma lähedastele ja sõpradele!

Kinkekaart  kehtib kuus(6) kuud arvates selle ostmisest  ja seda saab kasutada Mustamäe Autokooli poolt pakutavate teenuste eest tasumisel.

Kinkekaardi  ostmiseks palun täida allpool olev trellimisvorm, seejärel saame saata sulle arve. Kinkekaart saadetakse välja peale arve tasumist tellija aadressile. Kaarti saab kätte ka Autokoolist aadressil Mustamäe tee 5, III korrus, vastuvõtu päevadel.

Kinkekaardi realiseerimistingimused:

Kinkekaarti saab kasutada Mustamäe Autokool OÜ poolt pakutavate koolituste eest tasumiseks vastavalt kaardi väärtusele. Kinkekaardi saajal  tuleb vormistada koolitusel osalemine kaardil näidatud kehtivusaja jooksul.

Koolituslepingu sõlmimisel tuleb esitada kinkekaart. Kinkekaarti  ei vahetata sularahaks ning selle eest tasutud summat ei tagastata.

Kui kinkekaardi maksumus ei kata kogu koolituse maksumust tuleb puudujääv osa maksta juurde. Kui koolituse maksumus on väiksem kinkekaardi väärtusest, siis ülejäänud raha ei tagastata, kuid saajal on võimalik kasutada kaarti selle kehtivusperioodil  oma teiste koolituste eest tasumiseks.

Kinkekaardi tellija/maksja nimi*

Tellija telefoninumber*