See, mida sa teed esimestel minutitel pärast õnnetust, otsustab kannatanu saatuse!
Seepärast on oluline, et sa oskaksid abistada õigesti.

B-kategooria kursustel õppijal tuleb esmaabi koolitus läbida enne autokooli eksameid.
16-tunnine esmaabikoolitus toimub vastavalt  EV Sotsiaalministri määrusele nr.80.

Koolitus koosneb teoreetilise materjali õppimisest veebipõhiselt (õppematerjal allpool) ning auditoorne õpe koos praktikumiga (6 tundi).

Koolituse sisu:

• Õnnetuse olukorra hindamine
  • Kuidas tegutseda ning kutsuda abi
  • Teadvuse kaotanud inimese abistamine
  • Elustamine
  • Verejooksu peatamine
  • Haavade sidumine
  • Šokis kannatanu abistamine
  • Esmaabi haavade, luumurdude, liigese vigastuste, põletuste, mürgituste, kuuma- ja külmakahjustuste ning äkkhaigestumiste korral
  • Mootorsõiduki esmaabikomplekti kasutamine

Koolituskursusele tulles võta kaasa isikut tõendav dokument!

Koolituse tühistamine hiljemalt 24 tundi enne koolituse toimumist e-kirja teel info@mustamae-autokool.ee või tel. +372 52 800 68. Koolitusele registreerunud õpilase poolt õigeaegselt tühistamata koolituse puhul või tema koolitusele mitteilmumisel maksekohustus säilib.